fatura ode

Online Sınav

HAZIRLIK ATLAMA

Türkiye'de ilk defa Amerikan Kültür Derneği Alsancak ve Karşıyaka şubelerinde, hazırlık sınıfı öğrencilerine dönem boyu destek ve %100 başarı garantisi.

Eğitim İçeriği
  • Hazırlık sınıfları müfredatına bire bir eğitim
  • 4 Temel Yetenek Üzerine Çalışmalar (Reading/Listening/Speaking/Writing)
  • Ayrıntılı Gramer ve Kelime desteği
  • Sınav dönemleri sınav odaklı aktiviteler

Mesleki İngilizce

İngilizce günümüz iş dünyasının olmazsa olmazı. Peki İngilizce seviyeniz işiniz için ne kadar yeterli?

İş görüşmelerinizde yanlış bir şey söylememek adına geri planda kalmak birçok fırsatın elinizden uçup gitmesine neden olabileceği gibi mesleğinizle ilgili dile hakim olmak, kendinizi daha iyi ve daha doğru ifade etmenizi sağlayarak size umulmadık fırsatların kapısını aralayabilir.

Mesleki İngilizce eğitimini yoğun iş temponuza göre kendinize uygun gün ve saatlerde ve ihtiyaç duyduğunuz alana yönelik olarak kişiye özel bir eğitim programı ile alırsınız.

Devamını oku: Mesleki İngilizce

Genel İngilizce

Genel İngilizce programlarımızda 7'den 70'e her yaştan öğrencimize günlük hayatlarında kendilerini rahatça ifade etmelerini sağlayacak düzeyde İngilizce eğitimi sunulmaktadır.

Maksimum 10 kişilik sınıflarda, farklı gün ve saat seçenekleri, yabancı eğitmenle konuşma dersleri ve görsel işitsel aktiviteler ile Global Dil Portfolyosu standartlarına göre uygulanan Amerikan İngilizcesi ve iletişim becerisi odaklı derslerdir.

Genel İngilizce Ön Kayıt Formu
Adınız Soyadınız (*)
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Telefon Numaranız (*)
Lütfen telefon numaranızı yazınız.
Eposta Adresiniz (*)
Lütfen geçerli bir eposta adresi yazınız.
Lütfen Ön Kayıt Yaptırmak İstediğiniz Programı Seçiniz
İngilizce Seviyeniz
Invalid Input
Varsa Mesajınız
Mesajınızı Giriniz
Hangi Şubemize Kayıt Yaptırmak İstiyorsunuz? (*)
Lütfen ön kayıt yaptırmak istediğiniz şubemizi seçiniz.

Kurumsal İngilizce

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü dil eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitimi ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle dil okulumuzda standart olan İngilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Kurumunuza özel eğitim programını oluşturulurken ilk etapta sizden aldığımız bilgiler ışığında seviye tespit sınavını hazırlar ve uygularız.

Devamını oku: Kurumsal İngilizce

Esnek Eğitim

Aynı gibi görünsek de hepimiz birbirimizden farklıyız. Hepimizin farklı beklentileri farklı ihtiyaçları var. Hepimizin birbirinden farklı düşünme ve öğrenme yöntemleri var.

Esnek eğitim programı işte bu noktada sizin gereksinimlerinize ve öğrenme şeklinize göre hazırlanacak bir programla size özel bir eğitim imkanı sunuyor.

Size uygun gün ve saatlerde, ister okulumuzda ister sizin belirleyeceğiniz bir mekanda öğretmeninizle birebir çalışarak kişiye özel bir eğitim alırsınız.

 

Devamını oku: Esnek Eğitim

Sayfa 1 / 2

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları

Uluslararası görsel medya, basın-yayım, sinema, ekonomi, internet, vb. birçok yerde kullanılan İngilizcenin %95'i Amerikan İngilizcesidir.

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Türkiye'de Amerikan İngilizcesi eğitimini veren ve sınavlarını uygulayan tek özel eğitim kurumudur.

Şu An Sitede

3 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

tl yukle